Arnold Ehret

ehret Arnold Ehret

Dieta bez śluzu

Urodził się 27 lipca 1866, w pobliżu Fryburga, w ówczesnym regionie Baden w Niemczech, mieszkał tam do wieku 56 lat, po ojcu odziedziczył nadzwyczajne skłonności i chęci do badania przyczyn i powodów zdarzeń i wyników.

Jego zainteresowaniami była fizyka, chemia, rysunek i malarstwo, uczestniczył w specjalnych akademickich kursach. W wieku 21 lat ukończył szkołę jako profesor rysunku dla szkół i uczelni. Uczył w instytucie, aż został powołany do służby wojskowej. Został z niej zwolniony po dziewięciu miesiącach z powodu zaburzeń pracy serca i wrócił do swojego powołania, nauczania. W wieku 32 lat, wglądał wystarczająco dobrze jak wszyscy inni, choć cierpiał na chorobę nerek, chorobę Brighta, ze skłonnością do gruźlicy.

Zdobył samodzielnie wiedzę z cudownych technik , które w naturalny sposób czyszczą organizm z zanieczyszczeń i złej żywności,następnie regenerują naprawiają i wzmacniają w miarę poprawny zwyczajów żywieniowych.

Z wieloletniego doświadczenia w leczeniu się metodą głodówek i stosowania diety bez śluzu narodził się pomysł otworzenia kliniki który został bardzo szybko zrealizowany, wzbudził ogromne zainteresowanie czego dowodem są sprzedanie wszystkich miejsc w jego Szwajcarskiej klinice od ponad dziesięciu lat

Pełna biografia tutaj http://arnoldehret.pl/#untarget

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s