„WITARIANIZM NA CO DZIEŃ” Światowy bestseller po raz pierwszy w języku polskim!

Polskie wydanie 3 edycji książki „The Raw Secrets” dopracowanej i uzupełnionej!

Frédéric Patenaude

SEKRETY SUROWEJ DIETY

Książka uważana w Kanadzie i USA za jeden z najpraktyczniejszych poradników na temat surowej diety, która początkującym pomoże uniknąć często popełnianych błędów, a doświadczonym – rozwiać wątpliwości.

 

Patenaude book-04-OST

Od redakcji

Zdarza się, że dieta raw nie spełnia oczekiwań. Zamiast poprawy stanu zdrowia część osób zauważa pogorszenie swojej kondycji. Dla innych odmłodzenie, którego doświadczają, jest mniej spektakularne, niż się spodziewali. Niektórzy nie są w stanie utrzymać równowagi w dłuższej perspektywie czasowej. Wynika to wyłącznie z braku zrozumienia podstawowych zasad surowej diety: od powszechnej dezinformacji po rażące błędy w jej stosowaniu.

Frédéric Patenaude, autor tej książki, jest witarianinem z ponaddwudziestoletnim stażem. Swoją wiedzą opartą na doświadczeniu dzieli się z innymi w swoich licznych publikacjach oraz artykułach. Cieszymy się i jesteśmy dumni, że teraz, dzięki pierwszej polskiej edycji The Raw Secrets – najbardziej znanej książki o tematyce witariańskiej – także polskojęzyczna społeczność zwolenników surowej diety ma dostęp do tej rzetelnej wiedzy.

Trzydzieści jeden zwięzłych rozdziałów zawiera mnóstwo cennych informacji dla osób rozważających przejście na witarianizm. W Sekretach surowej diety znajdziesz dziesiątki wskazówek, które pomogą ci opracować prostą, zdrową i odżywczą dietę. Jeśli męczą cię te same nudne, powtarzające się rady znajdujące się w prawie każdej książce na temat surowej diety wegańskiej, niniejsza publikacja cię zaskoczy!

Autor Frédéric Patenaude od 1998 roku aktywnie propaguje zdrowe odżywianie, naturalne uzdrawianie oraz samopoznanie. Jest autorem kilkunastu książek i artykułów na temat zdrowia, żywienia i strategii samodoskonalenia. Zwiedził ponad 35 krajów, gdzie popularyzował swoje idee.

Książka jest już wydana i jest dostępna.

Zainteresowanych zapraszamy do kontaktu sprzedaz@naturolubie.pl. Sprzedaż bezpośrednio ze strony wydawnictwa –  30 % rabatu.

visual-02

Tutaj można zamówić książkę

 

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s