Unikalny projekt na polskim rynku wydawniczym! Cykl książek, na podstawie wykładów wideo Michaiła Sowietowa

Michaił Sowietow

SZKOŁA ZDROWIA MICHAIŁA SOWIETOWA

Niniejsza książka otwiera cykl publikacji tworzących unikalny na polskim rynku wydawniczym projekt – Szkoła Zdrowia. Podstawą Części 1, jak również kilku kolejnych książek, jest cykl 52 wykładów wideo prowadzonych przez Michaiła Sowietowa, rosyjskiego lekarza i terapeutę stosującego własne metody lecznicze oraz dietetyczne.

0001 front zmn 50

 

Od redakcji

Michaił Sowietow ma 43 lata, jest dyplomowanym lekarzem z zakresu urologii i uroginekologii. Przez ponad 12 lat z sukcesami praktykował w zgodzie z metodami medycyny akademickiej. Aktualnie jest lekarzem naturopatą, a także frutarianinem.

Wykłady, nagrywane systematycznie przez M. Sowietowa, cieszą się bardzo dużą popularnością w rosyjskojęzycznym Internecie. Opowiada w nich o zdrowym trybie życia, różnorodnych systemach i naturalnych sposobach uzdrawiania organizmu, a także przedstawia autorskie metody zwalczania schorzeń i zapobiegania wielu przypadłościom zdrowotnym. Swoje wykłady dopełnia odpowiedziami na pytania subskrybentów, którzy obecnie stanowią grupę kilkadziesiąt tysięcy osób. Szkoła Zdrowia jest w istocie całościowym programem przywracania zdrowia organizmu ludzkiego, a także równowagi (symbiozy) relacji człowieka ze środowiskiem, w którym żyje.

Niewątpliwą zaletą i jednocześnie novum proponowanej serii książek jest uwzględnienie obecnego stadium cywilizacyjnego rozwoju ludzkości, a więc tego, w jaki sposób kształtowane przez tysiąclecia nawyki żywieniowe wpłynęły na zdolności przyswajania przez organizm poszczególnych rodzajów pokarmów. Autor zatem nie tylko prezentuje właściwą (zdrową i zbalansowaną) dietę, wynikającą m.in. z budowy naszego układu pokarmowego, ale przede wszystkim proponuje program, dzięki któremu przejście na tego typu żywienie nie zakończy się szokiem czy nawet pogorszeniem stanu zdrowia, jak ma to miejsce w wypadku wielu metod propagowanych obecnie. Takie podejście sprawia, że książki te można polecić praktycznie wszystkim, którzy myślą o poprawie swojego zdrowia dzięki diecie, niezależnie od jego aktualnego stanu, warunkowanego np. wiekiem. Będą one nieocenionym źródłem nie tylko praktycznych wskazówek żywieniowych, ale pozwolą również zrozumieć bardziej ogólne zależności i procesy, które zachodzą w naszych organizmach, a które mają niebagatelny wpływ na jakość i długość życia.

Seria_szkola_zdrowia_FB

Zainteresowanych zapraszamy do kontaktu sprzedaz@naturolubie.pl. Sprzedaż bezpośrednio ze strony wydawnictwa –  30 % rabatu od ceny okładkowej.

Reklama

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s